CO UMÍME

Umělecká agentura s bohatou historií a desítkami úspěšně zrealizovaných projektů. Manažerská a producentská práce, organizace kulturních a společenských akcí

 

COBRANA s.r.o. je olomoucká umělecká a produkční agentura působící jak v ČR tak i v zahraničí.

Zajišťujeme kompletní organizování koncertů, plesů, sportovních akcí, soutěží, uměleckých workshopů (baletní, taneční, pěvecké, dramatické…), firemních akcí – možnost zajištění akcí včetně kulturně–společenských programů (možnost i v luxusních objektech) dle přání klienta vhodných k dané (firemní) akci: kongresy, konference, team buildingy, firemní večírky a párty apod.

Společnost COBRANA s.r.o. spolupracuje s umělci z ČR i ze zahraničí (Německo, Rakousko, Francie, Maďarsko apod.).

Díky uměleckým kontaktům, z oblasti vážné i populární hudby a umění, Vám můžeme zajistit vysoce kvalitní program v rámci koncertů, hudebních mattiné, komorních koncertů, doprovodných kulturních programů k daným vybraným akcím apod.

Nabízíme a zajišťujeme kompletní představení muzikálové, operní, operetní, baletní a představení činohry, uzavřená představení, gala večery apod. a to i včetně zajištění rautů a setkání s umělci v reprezentačních prostorech především po celé Moravě.

Dle přání klienta zajišťujeme i výběry (highlights) z daných představení vhodných pro daný druh akce.

Kompletní zajištění akcí společností COBRANA s.r.o. dle přání a představy klienta:

Zajištění a výzdoba daných prostor
Dle požadavků klienta zajistíme ozvučení a nasvícení celé akce, včetně kompletního technického vybavení k dané akci (možnost zajištění zastřešení i pódií)

Kompletní zajištění vlastního programu dané akce, samozřejmě včetně účinkujících a vyřízení veškerých povolení a poplatků vztahujících se k akci ( poplatky OSA apod.)

Catering a ubytování hostů dle požadavků

Veškeré propagační aktivity (tisk a presentace letáků, plakátů, vstupenek… tisk a presentace propagačních materiálů, potisky na automobily, trička apod. … rozhovory a reklama v časopisech, tisku, TV a rádiích…)

Samozřejmostí jsou kvalitní audio a video záznamy z akcí + fotografie

Preferujeme kompletní a rychlé vyúčtování akce