NAŠE PROJEKTY

Umělecká agentura s bohatou historií a desítkami úspěšně zrealizovaných projektů. Manažerská a producentská práce, organizace kulturních a společenských akcí

 

Vánoce v Chrámu 2017

18. 12. 2017, Katedrála Sv. Václava v Olomouci

Tento rok v rámci pilotního projektu, Umělecká a produkční agentura připravila Cobrana s.r.o. připravila předvánoční koncert v KATEDRÁLE SV. VÁCLAVA v Olomouci.

Na koncertu zazněly jak skladby duchovní, jako například slavné Rossiniho „Cujus animam gementem“(Stabat Mater), nebo Cacciniho Ave Maria, tak také operní duety typu Offenbachovy Barcarolly či duet Rodriga s Carlosem z Verdiho Dona Carlose, tak i klasické koledy.

Posluchačům se představili jak operní sólisté, Lea Vítková (soprán), Kateřina Dostálová-Hloušková (alt), Jakub Rousek (tenor), Vladislav Zápražný (baryton) a dále Ženský pěvecký sbor Kassiopea či Dětský pěvecký sbor BoDo a další… Klavírní a varhanní doprovod zajistila korepetitorka Moravského divadla v Olomouci, Milada Jedličková a organolog Arcibiskupství olomouckého a regenschori Baziliky Navštívení Panny Marie na Sv. Kopečku, Jan Gottwald.

Prožít s námi několik předvánočních chvil přišlo téměř 400 posluchačů, včetně primátora statutárního města Olomouce a poslance Poslanecké sněmovny PČR, doc. Mgr. Antonína Staňka, Ph.D., Monsignora Jana Graubnera, arcibiskupa olomouckého a metropolity moravského nebo Monsignora Josefa Hrdličky, emeritního pomocného biskupa olomouckého…

Akce byla realizována za finančí podpory Olomouckého kraje a pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ladislava Oklešťka a prvního náměstka Olomouckého kraje Mgr. Jiřího Zemánka.

Výtěžek z koncertu je věnován olomouckému občanskému sdružení Pinokio.

Vánoční firemní akce 2017

7. 12. 2017, Regionální centrum Olomouc

Ve čtvrtek 7. 12. proběhla v RCO vánoční firemní akce, kterou kompletně připravovala a realizovala Umělecká a produkční agentura Cobrana s.r.o.. Letos celou akcí provázel moderátor Leoš Mareš, který také v pozdní večer vystoupil se svojí DJ show. Na pódiu sálu Pegasus vystoupila jak finalistka Česko-slovenské SuperStar, Markéta Konvičková s tanečnicemi, tak Olga Lounová s kapelou a jako hlavní hvězda večera, po bohaté vánoční tombole, i Michal David, se svými nestárnoucími hity a mnozí další…

VI. Reprezentační ples Olomouckého kraje

14. 3. 2015 od 19.30h, Hotel NH Congress Olomouc *****

Již pošesté tým Umělecké a produkční agentury Cobrana s.r.o. kompletně realizoval další ročník jedné z největších společensko – kulturních akcí v Olomouckém kraji tohoto roku, a to VI. REPREZENTAČNÍ PLES OLOMOUCKÉHO KRAJE, tentokrát s mottem: Velká plesová noc.

Akce proběhla opět v Hotelu NH Congress Olomouc*****, v sobotu 14. 3. 2015 od 19.30 hodin.

Opět se zde sešli hosté a účinkující na jedné z nejprestižnějších akci v Olomouckém kraji.

Umělecká a produkční agentura Cobrana s.r.o. připravila všem návštěvníkům plesu nezapomenutelný večer plný příjemné taneční hudby, kulturní zábavy, ale i zajímavých gastronomických zážitků.
Bohatý a atraktivní program se odehrával v několika sálech Hotelu NH Olomouc Congress.

Zahájení plesu kulturním programem, Taneční kreací „Skyfall“ v podání TK Smyk Žďár nad Sázavou, bylo v 19.30 hodin a poté slavnostně otevřel ples a přivítal hosty hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil, společně s moderátorkou Soňou Šulákovou. K tanci a příjemnému poslechu hrál po celý večer excelentní Timbre Music Orchestr. O příjemnou taneční atmosféru se dále postarala osvědčená revivalová skupina POP STARS, VIP hosté v čele s nestárnoucím Michalem Davidem a populárním Pavolem Haberou, či předtančení dvojnásobného vítěze StarDance Janem Onderem společně s Danou Batulkovou a mnozí další…

O kulinářské zážitky se staral tým gastronomů. Bylo zde připraveno animační grilování i exklusivní příprava jídel v podání Cateringu Hotelu NH Olomouc Congress.

Vánoční setkání hejtmana se seniory Olomouckého kraje 2015

Na základě velice úspěšných a již několik let se opakujících Zahradních slavností pro seniory, realizovala umělecká a produkční agentura Cobrana s.r.o. nově i Vánoční akce pro seniory, které proběhly v prosinci 2014, v celkem pěti institucích pro seniory v Olomouckém kraji.

10. 12. 2014, Penzion pro seniory Jeseník
15. 12. 2014, Domov pro seniory Tovačov
16. 12. 2014, Domov důchodců Prostějov
17. 12. 2014, Domov pro seniory Pohoda Chválkovice
19. 12. 2014, Sociální služby pro seniory Olomouc

Akce byly vždy zahájeny hejtmanem Olomouckého kraje Ing. Jiřím Rozbořilem, který s sebou přivezl i vánoční dárky a to nejen ty potřebné, ale i například malé vánoční balíčky s ochutnávkou domácího pečeného cukroví a další.

V rámci kulturního programu zde vystoupily děti z Baletního studia při Moravském divadle v Olomouci, které společně se sólisty baletu Moravského divadla zatančily nejkrásnější a nejznámější taneční čísla ze světových a vánočních baletů.

Studentky zpěvu Konzervatoře P. J. Vejvanovského v Kroměříži a děti smíšených pěveckých sborů Zvonečky Jeseník a BoDo Olomouc zazpívaly známé vánoční pastorely a koledy.

Vánočních setkání hejtmana se seniory Olomouckého kraje 2015 se zúčastnilo téměř 600 seniorů z celého Olomouckého kraje.

Akce byly realizovány za finanční podpory Olomouckého kraje
a pod osobní záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ing. Jiřího Rozbořila.

Zahradní slavnosti

Tovačov 24. 9. 2014 – Chválkovice 26. 9. 2014 – Prostějov 29. 9. 2014

Po roční odmlce připravila umělecká a produkční agentura Cobrana s.r.o., za finanční Olomouckého kraje opět další Zahradní slavnosti pro seniory a občany dlouhodobě nemocné.

Na akcích se vystřídala zpěvačka Zlatka Bartošková s jazzmanem Jindřichem Píšou.

Naše nejstarší spoluobčany přišel také pozdravit hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil, náměstkyně hejtmana Mgr. Yvona Kubjátová a další představitelé společenského a politického života našeho kraje.

Jsme velice rádi, že se na akce přišlo podívat takové množství našich nejstarších spoluobčanů a pevně věříme, že s námi prožili několik milých a pěkných chvil, plných odpočinku a jemné zábavy.

Tajemná noc v muzeu 2014 – Indiáni a Doba ledová

27. 6. 2014 Vlastivědné muzeum v Olomouci

V pátek 27. 6. 2014 od 16.00h proběhla ve Vlastivědném muzeu v Olomouci další, již čtvrtá, Tajemná noc v muzeu s podtitulem Indiáni a Doba ledová, kterou zahájil hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil.

Umělecká a produkční agentura Cobrana s.r.o. ve spolupráci s Vlastivědným muzeem v Olomouci a za finanční podpory Olomouckého kraje realizovala další z tradičních rodinných akcí, které se zúčastnilo více než 2.000 návštěvníků od těch nejmenších dětí, přes rodiče až po seniory…

Všichni si zblízka prohlédli jedinečnou exkluzivní výstavu pravěkých monster Giganti doby ledové i ostatní úspěšné expozice Vlastivědného muzea v Olomouci, děti si zkusily vyrobit vlastní odznáčky, náramky, plstěná zvířátka apod. na stanovištích s dílnami a stánky po celém muzeu.

Jako hlavní program se prezentovali Inidáni se svými válečnými tanci, které se děti za jejich vedení také mohly naučit.
Tito válečníci měli připravené i různé atrakce jako například hod tomahavkem, střelbu z luku, malování válečnými barvami a mnohé další.
Pohádku o Pejskovi a kočičce zahrála olomoucká Kašpárkova říše a byl promítán první díl animovaného filmu Doba ledová.
K příjemné atmosféře přispěla Kapela Romantica i chutné grilování a občerstvení.

 

V. Reprezentační ples Olomouckého kraje 2014

15. 3. 2014 od 19.00h, Hotel NH Congress Olomouc *****

Již popáté tým Umělecké a produkční agentury Cobrana s.r.o. kompletně realizoval další ročník jedné z největších společensko – kulturních akcí v Olomouckém kraji tohoto roku, a to V. REPREZENTAČNÍ PLES OLOMOUCKÉHO KRAJE, tentokrát s mottem: Z muzikálu do muzikálu. Akce proběhla nově v Hotelu NH Congress Olomouc*****, dne 15. 3. 2014 od 19.00 hodin.

V nových společenských prostorech se opět sešli hosté a účinkující na jedné z nejprestižnějších akci v Olomouckém kraji.
Umělecká a produkční agentura Cobrana s.r.o. připravila všem návštěvníkům plesu nezapomenutelný večer plný příjemné taneční hudby, kulturní zábavy, ale i zajímavých gastronomických zážitků.
Bohatý a atraktivní program se odehrával v několika sálech Hotelu NH Olomouc Congress. Zahájení plesu kulturním programem bylo v 19.00 a poté slavnostně otevřel ples a přivítal hosty hejtmanem Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil, společně s moderátorkou Soňou Šulákovou a s neortodoxním Rudou z Ostravy . K tanci a příjemnému poslechu hrál po celý večer známý Moondance Orchestra Martina Kumžáka v čele s Dashou. O příjemnou taneční atmosféru se dále postarala excelentní plesová kapela Panorama Band, VIP hosté v čele s populární zpěvačkou Katarinou Knechtovou nebo nestárnoucím Josefem Lauferem či Muzikálová taneční show Roberta Balogha nebo osobitý Ruda z Ostravy a mnozí další…
O kulinářské zážitky se staral tým gastronomů. Bylo zde připraveno animační grilování i exklusivní příprava jídel v podání Cateringu Hotelu NH Olomouc Congress.
Samozřejmě také proběhla bohatá tombola, jejíž výtěžek společně s výtěžkem celého plesu, byl použit na charitativní účely.

Jsme rádi za všechny kladné ohlasy na tuto akci a těšíme se na Vás při dalším projektu Umělecké a produkční agentury Cobrana s.r.o.

VÁNOČNÍ AKCE

Vlastivědné muzeum v Olomouci, 19. 12. 2013 od 18.00h

Ve čtvrtek před Vánocemi proběhl ve Vlastivědném muzeu v Olomouci Vánoční koncert v rámci Vánoc s Olomouckým krajem 2013, který zahájila moderátorka Soňa Šuláková. Poté, s obrovským úspěchem vystoupil se svým Vánočním programem Janek Ledecký s kapelou, kdy se koncert z původně plánovaných 40 minut protáhl téměř na hodinu a půl!
Po výměně kapel, hostům akce, hrála k tanci a poslechu v Sále Václava III. skupina Wedding Band a v Radeckého sále Cimbálová skupina Rozmarýn. Téměř 200 hostů bohatě občerstvil Gourmet Catering se svým bohatým Vánočním rautem.

VÁNOCE S OLOMOUCKÝM KRAJEM 2013

Prosinec 2013 – Budova Úřadu Olomouckého kraje, Divadlo na Šantovce, Katedrála Sv. Václava v Olomouci

V prosinci 2013 COBRANA s.r.o. komplexně zajistila akci Vánoce Olomouckého kraje 2013 – vizuální kampaň, včetně kompletně nové a rozšířené Vánoční světelné výzdoby na a v budově sídla kraje, realizaci dvou představení pražského loutkohoreckého divadla Loudadlo s postavičkami Jú a Hele v Divadle na Šantovce dne 17. 12. 2013 od 10.00h a od 17.00h a dále včetně zajištění a kompletní realizace Vánočního koncertu Báry Basikové a Kantilény, dětského pěveckého sboru při Filharmonii Brno od 19.00h v Katedrále Svatého Václava v Olomouci. Dětských představení se zúčastnilo na 400 dětí a v Katedrále Sv. Václava si přišlo poslechnout Vánoční koncert téměř 500 návštěvníků.

Akce proběhla za finanční podpory Olomouckého kraje a pod osobní záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ing. Jiřího Rozbořila.

TAJEMNÁ MUZEJNÍ NOC 2013

Pátek 31. 5. 2013 od 16.00 hodin, Vlastivědné muzeum v Olomouci

V pátek 31. 5. 2013 proběhla ve Vlastivědném muzeu v Olomouci již po čtvrté pohádková Tajemná muzejní noc.

Vlastivědné muzeum v Olomouci, společně s uměleckou a produkční agenturou Cobrana s.r.o., za finanční podpory Olomouckého kraje, ji uspořádali pro všechny, od těch nejmenších, přes „dospěláky“, až po dědečky a babičky…

Kromě exkluzivních komentovaných prohlídek expozic a výstav Vlastivědného muzea v Olomouci, na návštěvníky, především děti čekal také bohatý kulturní doprovodný program.

Po celou dobu akce byl pro děti připraven interaktivní pohádkový workshop a dílna, malování na obličej, hasičské atrakce…

V 16.00 hodin akci zahájily děti Baletního studia při Moravském divadle v Olomouci Sněhurkou a sedmi trpaslíky, dále vystoupili tanečníci – tatínci s malými tanečnicemi – dcerkami Taneční skupiny Kaster DDM Litovel a děti olomouckého pěveckého sboru BoDo.

Návštěvníky akce přivítal hejtman Olomouckého kraje Ing. Jiří Rozbořil, pod jehož záštitou byla akce realizována a ředitel Vlastivědného muzea v Olomouci Ing. Břetislav Holásek.

Od 18.30 hodin, vystoupily opět děti Baletního studia se svým tanečním blokem: To nejlepší z pohádek… předvedly nejkrásnější taneční čísla ze známých pohádek (Broučci…apod.).

V 19.00 hodin se část návštěvníků přesunula do Radeckého sálu na promítání Princezny ze mlejna II. a další návštěvníci, a to nejen ti nejmenší, zhlédli v Sálu Václava III. Disneyho Sněhurku a sedm trpaslíků.

V atriu muzea pro všechny bylo připraveno bohaté občerstvení Cateringu Antl, za doprovodu Kapely Romantika.

Podle reakcí návštěvníků akce, kterých byly téměř tři tisíce, si dovolujeme doufat, že akce samotná byla pro všechny zúčastněné příjemným podvečerem, kdy si mohli jak děti, tak i dospělí odpočinout a užít si dobré zábavy.

Děkujeme všem za tak velkou návštěvu a těšíme se nashledanou při dalším ročníku této akce.

 

IV, Reprezentační ples Olomouckého kraje 2013, 16. 3. 2013

Slavnostní ples se konal v sobotu 16. 3. 2013 v prostorách budovy Regionálního centra v Olomouci.

Po úvodní taneční produkci Taneční skupiny Progress Olomouc na hudbu Vltavy Bedřicha Smetany, ples slavnostně zahájil hejtman Olomouckého kraje, Ing. Jiří Rozbořil, který také později předal charitativní šeky s částí výtěžku plesu pro Domov důchodců Jesenec p.o. a pro projekt Lions Clubu v Olomouci – Zdravá očka.

Hosté plesu měli možnost zhlédnout, zaposlouchat se a zatancovat si na melodie v podání Ládi Kerndla, Marie Rottrové či Michala Davida, jako hlavní hvězdy večera, který celý ples před půlnocí rozzářil a rozproudil naprosto nevídaným způsobem…

Ve svých tanečních vystoupeních se představil také rakouský taneční reprezentační pár Václav Málek a Catharina Dvorak.

Zatím co v hlavním sále Pegasu k tanci a poslechu hrála klasická plesová kapela Panorama Band, ve Foyer RCO, v bouřlivé odlehčené atmosféře exceloval se svoji DJ Show Petr Salava, střídající se s kubánským zpěvákem Eusebiem Nicolasem Menou, za tanečních vstupů moderní dívčí taneční skupiny Enola Dances.

V sále Centaurus, v připravené intimnější a klidnější atmosféře „baru“ se představila jedna z nejlepších českých revivalových skupin Joe Cocker Band a ve Venkovním rautovém stanu hrál osvědčený Klasik Band.

Celým večerem provázela moderátorská dvojice Soňa Šuláková a Zbigniew Czendlik.

Jako horká plesová novinka tohoto ročníku byla v rámci občerstvení prezentace regionálních produktů, které měli možnost hosté ochutnat v rámci ceny vstupenky. Celá ochutnávka byla rozdělena po půlhodinových prezentacích a obměnách a to od sladkých výrobků, přes veškeré uzenářské, sýrařské a pekařské produkty našeho kraje, od pečených kachen a vepřových specialit, speciálně upravených kuřecích prsíček a kaprů až po předpůlnoční kančí guláš a půlnoční česnekačku a mnohé další…

Ve venkovním rautovém stanu – Litovelském koutku na hosty plesu čekaly rozmanité speciality z grilu a chutné litovelské pivo.

Z pití, mimo nealkoholických nápojů, si dále bylo možné vybírat od kvalitních vín, přes tvrdý alkohol až po široký výběr míchaných nápojů.

Nesmíme však zapomenout také na bohatou tombolu…

Podle reakcí účinkujících a návštěvníků plesu, kteří měli možnost srovnání s minulými ročníky plesu, byl tento letošní „… jiný, pestřejší, akčnější a báječný…“. Podobné reakce dostáváme i od mnohých jiných hostů, což nás samozřejmě těší a jsme rádi, že i napočtvrté, realizační tým umělecké a produkční agentury Cobrana s.r.o. dokázal se ctí uspořádat tuto velkou a prestižní akci s úspěchem.

Vánoce Olomouckého kraje 2012

V prosinci 2011 COBRANA s.r.o. komplexně zajistila akci Vánoce Olomouckého kraje 2012 – vizuální kampaň na a v budově sídla kraje, v okresních městech, ve městě Olomouci včetně zajištění Vánočního koncertu Spirituál Kvintetu a dětské akce ve Vlastivědném muzeu v Olomouci a jeho propagaci.

Tam a zase zpátky tajuplným muzeem

5. 10. 2012 od 17,00h , Vlastivědné muzeum v Olomouci

Po velkém úspěchu letošní Tajemné noci v muzeu, která se uskutečnila 8. 9. 2012 a kterou navštívilo přes tři tisíce, jak dětí, tak i „dospěláků“, si jsme s Vámi prožili další „Noc v muzeu“.

Akce byla slavnostně zahájena hejtmanem Olomouckého kraje, Ing. Martinem Tesaříkem a ředitelem Vlastivědného muzea v Olomouci, Ing. Břetislavem Holáskem, po úvodním vystoupení Olomouckých mažoretek.

Poté sál ovládl VIP host podvečera – Pavel Novák se svojí kapelou a programem pro děti.

Pro ty nejmenší Kašpárkova říše zahrála pohádku a děti Baletního studia zatačily nejkrásnější taneční kreace ze svého repertoáru.

Program vyvrcholil muzikálovou pohádkou Zvířátka, loupežníci a paní Bída v podání Hudebně – dramatického studia.

Po celou dobu večera byla pro všechny připravena poznávací stezka tajuplnými expozicemi Vlastivědného muzea a interaktivní workshop (malování na obličej, práce s hlínou a mnohé další…).

K poslechu i tanci i k dobré náladě hrál a zpíval Jindřich Píša.

Akce proběhla za finanční podpory Olomouckého kraje.

Děkujeme všem zato, že se s námi přišli rozloučit s létem v takovém množství – přišlo přes 2.000 jak dětí, tak i dospělých…

Zahradní slavnost – odpolední setkání pro Seniory ve Chválkovicích

25. 9. 2012, 14,00 hodin

Po předešlích úspěšných ročnících jsme i letos opět uspořádali za finančního přispění Olomouckého kraje Zahradní slavnost – odpolední setkánív Domově pro seniory Pohoda ve Chválkovicích.

Akci zahájil hejtman Olomouckého kraje, Ing. Martin Tesařík a posluchčům a návštěvníkům akce se představil hudebník – zpěvák a klavírista, Jindřich Píša a byla zatančena efektní taneční čísla v podání baletu Roberta Balogha.

Pro naše nejstarší spoluobčany bylo samozřejmě připraveno malé pohoštění.

Zahradní slavnosti

Chválkovice 12. 9. 2012 – Tovačov 18. 9. 2012 – Prostějov 19. 9. 2012 – Paseka 26. 9. 2012

Po loňském úspěšném ročníku připravila umělecká a produkční agentura Cobrana s.r.o. ve spolupráci s Felix Anima o.s. a za finanční podpory Ing. Jiřího Rozbořila, kandidáta na hejtmana Olomouckého kraje, další Zahradní slavnosti pro seniory a občany dlouhodobě nemocné.

Na akcích se představily děti z Baletního studia při Moravském divadle v Olomouci a Olomoucké mažoretky, dále k dobré odpolední náladě a k tanci hrál Jaroslav Vraštil s chansony v podání Vlasty Hartlové a jazzman Jindřich Píša .

Jsme velice rádi, že se na akce přišlo podívat takové množství našich nejstarších spoluobčanů a pevně věříme, že s námi požili několik milých a pěkných chvil, plných odpočinku a jemné zábavy.

 Tajemná noc v muzeu 2012

8. 9. 2012 ve Vlastivědném muzeu v Olomouci

Po stopách bílé paní společně s rytíři a mušketýry…Večer plný tajemství, záhad, kouzel, pohádek a zábavy ve Vlastivědném muzeuHudba a grilování za svitu luny

Akce proběhla v rámci Voleb do krajských zastupitelství 2012.

Ve 14,00h vše slavnostně zahájil Ing. Jiří Rozbořil, kandidát na hejtmana Olomouckého kraje. Po celé odpoledne a večer byl pro děti připraven velkolepý zábavný program v tajuplných prostorechVlastivědného muzea v Olomouci (interaktivní hry, střílení z kuše, dětská středověká bitva, Veselé verbování malých mušketýrů a mnohé další…), který pro ně připravily Šermířské skupiny ADOREA a SALVA GUARDIA, sokolníci VANCOS se svými opeřenými dravci a další…, který vyvrcholil projekcí pohádky „Ať žijí duchové…“.

Akci navštívilo neuvěřitelných 3.200 jak těch malých, tak i „dospěláků“.

Všem velice děkujeme, že jste se snámi přišli pobavit a odpočinout si a těšíme se zase příště nashledanou…

III. Reprezentační ples Olomouckého kraje 2012

Jedna z největších a nejvýznamějších společenských a kulturních akcí v rámci celého Olomouckého kraje roku 2012 proběhla v sobotu 17.3.2011 v RCO v Olomouci.

Hostům plesu organizační tým umělecké a produkční agentury COBRANA s.r.o. připravil nezapomenutelný večer plný příjemné taneční hudby, kulturní zábavy, ale i gastronomických zážitků.

Bohatý a atraktivní program se odehrával v pěti sálech Regionálního centra v Olomouci. Ples byl slavnostně zahájen Fanfárami Jeremiashe Clarka v podání žesťového kvintetu a baletem se slavnostní polonézou z Čajkovského opery Oněgin. Hosty k tanci v hlavním sále Pegasus doprovázela pražská kapela Boom Band. O příjemnou taneční atmosféru se dále postarala revivalová skupina Pop Stars, skupina Klasik Band, Dixi Band, Axel nebo také cimbálová muzika Dubina. Plně také zaujalo vystoupení bubenické skupiny Jumping Drums a v neposlední řadě VIP hosté večera – Monika Absolonová, Bohuš Matuš a smyčcové trio Inflagranti…

Bohatým večerem plným dalších překvapení hosty plesu provázel osvědčený známý herec a bavič Petr Rychlý v sále Pegasus a ve Foyer RCO mu zdatně sekundoval moderátor Michal Sedláček.

Samozřejmě nechyběla bohatá tombola, jejíž výtěžek společně s výtěžkem celého plesu byl použit na charitaivní účely.

Vánoce Olomouckého kraje 2011

V prosinci 2011 COBRANA s.r.o. komplexně zajistila akci Vánoce Olomouckého kraje 2011 – vizuální kampaň na a v budově sídla kraje, v okresních městech, ve městě Olomouci včetně zajištění představení Tarzan v Moravském divadle v Olomouci a jeho propagaci.

Má Vlast s Václavem Hudečkem v Olomouckém kraji

(2. září – Zámek Plumlov, 3. září – Státní hrad Bouzov, 4. září – Zámek Bludov a 28. října – Arcibiskupský palác v Olomouci)

V neděli 4. září 2011 proběhl na zámku v Bludově koncert Václava Hudečka ve spolupráci s Komorním orchestrem Moravské filharmonie Olomouc. Koncert proběhl v rámci cyklu hudebních pořadů, které byly pořádány na nejkrásnějších místech Čech, Moravy a Slezska. Hlavní ideou bylo představit prostřednictvím komorních koncertů méně známá, ale zato atraktivní místa naší země. Jednotlivé večery odvisílala televize Noe.

Umělecká a produkční společnost COBRANA s.r.o. organizovala právě koncert na zámku Bludov. Koncert byl pořádán za finanční podpory Olomouckého kraje a ve spolupráci již zmiňované Moravské filharmonie Olomouc a hraběnky Mornstein – Zierotin, majitelky Bludovského zámku.

Tajemná noc v Muzeu 2011

Po loňském úspěchu této monumentální akce, jsme i tento rok připravili pro děti Tajemnou noc ve Vlasivědném muzeu v Olomouci – 25.6.2011. Akci jsme tentokrát pojali v komornější verzi, pro cca. 300 dětí. Přesto jsme velice rádi, že jak děti, tak i jejich rodiče se bavili a prožili s námi krásné chvíle (viz. fotogalerie).

Zahradní slavnost slavnost pro Seniory ve Chválkovicích

Po úspěchu loňského ročníku jsme i tento rok produkovali Zahradní slavnost, opět v Domově pro seniory ve Chválkovicích. Akci, která proběhla za finanční podpory Olomouckého kraje, přišel podpořit hejtman Olomouckého kraje Ing. Martin Tesařík společně se svým prvním náměstkem MUDr. Michaelem Fischerem a náměstkyní Mgr. Yvonou Kubjátovou. Celou slavnost moderoval sólista Moravského divadla v Olomouci, basista Jiří Přibyl, který také posluchačům zazpíval populární melodie z operet, muzikálů, filmů apod., to vše za doprovodu klavíristky, paní Milady Jedličkové (15.6.2011 – viz. fotogalerie).

II.reprezentační ples Olomouckého kraje

V sobotu 19.3.2011 proběhla v Regionálním centru v Olomouci jedna z největších a nejvýznamějších společensko – kulturních akcí Olomouckého kraje roku 2011 – II. reprezentační ples Olomouckého kraje.

Hostům plesu organizační tým umělecké a produkční agentury COBRANA s.r.o. připravil nezapomenutelný večer plný příjemné taneční hudby, kulturní zábavy, ale i gastronomických zážitků. k tanci doprovázel orchestr Moravského divadla Olomouc. Dále se o příjemnou atmosféru postarala kubánská kapela Santy y su Marabú, skupina Panorama Band, Klasik Band, DIXI Band nebo například jazzově laděný D.U.B. Samozřejmě plně zaujalo vystoupení bubenické skupiny Jumping Drums nebo VIP host večera – zpěvačka DASHA. O naprosto precizní a efektní taneční kreace jak irských, tak i španělských tanců se postarala brněnská skupina La Quadrilla, zatím co taneční pár Václav Málek – Veronika Kolářová předvedli své mistrovstní například ve standartních tancích…

Tímto bohatým večerem plným dalších překvapení hosty plesu provázel známý herec a bavič Petr Rychlý. Samozřejmě nechyběla bohatá tombola, jejíž výtěžek společně s výtěžkem celého plesu byl použit na charitaivní účely.

Vánoce Olomouckého kraje 2010

V prosinci 2010 COBRANA s.r.o. komplexně zajistila akci Vánoce Olomouckého kraje 2010 – vizuální kampaň na a v budově sídla kraje, v okresních městech, ve městě Olomouci včetně zajištění představení Louskáček v Moravském divadle v Olomouci a jeho propagaci.

Tajemná noc v Muzeu 2010

1.10.2010 proběhla ve Vlastivědném Muzeu v Olomouci tradiční TAJEMNÁ NOC V MUZEU, kde nás doslova překvapila a zaskočila obrovská návštěvnost. Shlédnout kulturní program pro děti (koncert z muzikálových hitů, představení Kašpárkovi říše apod.) a projít si dobrodružnou stezku přišlo na 800 dětí a stejný počet dospělých. Tímto se tato akce řadí mezi nejúspěšnější svého typu na celé Moravě…

Zahradní slavnost pro Seniory ve Chválkovicích

Naše agentura však nezapomíná ani na ty nejstarší z nás. Naši umělci vystoupili na akcích pro seniory a to například na Zahradní slavnosti v Domově pro seniory ve Chválkovicích (22.9.2010 – viz. fotogalerie).

 Výstava loutek v Moravském divadle Olomouc

Přestože umělecká a produkční agentura COBRANA s r.o. vznikla teprve v měsíci červnu roku 2010, podařilo se nám zorganizovat a prezentovat několik velice úspěšných akcí, jako například VÝSTAVU LOUTEK ve foyer Moravského divadla Olomouc, která proběhla během měsíce června 2010 a v září 2010. Tuto výstavu loutek Kašpárkovy říše, zaštítěnou hejtmanem olomouckého kraje, Ing. Martinem Tesaříkem a radním města Olomouce, Ing. Jiřím Rozbořilem, navštívily téměř všechny olomoucké mateřské školy a první stupně základních škol.

Zahradní slavnost pro seniory ve Chválkovicích

Naše agentura však nezapomíná ani na ty nejstarší z nás. Naši umělci vystoupili na akcích pro seniory a to například na Zahradní slavnosti v Domově pro seniory ve Chválkovicích (22.9.2010 – viz. fotogalerie).

Divadlo Spejbla a Hurvínka opět v Olomouci

Dále k ukončení Výstavy loutek proběhly, pod záštitou radního města Olomouce, Ing. Jiřího Rozbořila, v Moravském divadle tři představení DIVADLA SPEJBLA A HURVÍNKA. Jedno představení pro „dospěláky“ (14.9.2010) a dvě představení pro „ty nejmenší“ (15.5.2010). Toto divadlo, které snad ani není třeba představovat, zavítalo do Olomouce po dlouhých třinácti letech a setkalo se s nadšeným přivítáním a ovacemi.